top of page

אז מי אנחנו?

בבואה היא מיזם משותף של לירן כוהנר ("ערה"), מעיין בן ציון ("וולספרינג") ויעל קפילוטו (שיווק, ״וולספרינג״). בבואה מתאימה למשחק יחיד, בזוג או בחבורה.

מעיין בן ציון

אני תלמידה.

לומדת להתמסר כל יום קצת יותר למסע של חיי ונושמת תוך כדי זה שכותבת את השורה הזאת:) כי מעבר לתארים (טייטלים) של אמא, בת זוג, עורכת דין, מגשרת ומאמנת, אני פה בדיוק כמוכם תלמידה. לומדת להשתחרר ולפגוש רבדים מרגשים של חופש בתוכי.

זה דורש עבודה עקבית ואמיצה. זה תהליך, ואני מזמינה אתכם לעבור אותו.
אנחנו רגילים למשהו אחד, אבל מרגישים שחסר לנו משהו.
לא תמיד מבינים מה באמת חסר.

מתוך המשברים והטלטלות שפגשתי בחיי הסכמתי (בדם יזע והרבה דמעות) להסכים לשאול שאלות אמיצות כמו איך אני רוצה לחיות? איך חיים אחרת? למה אני לא מרוצה/מסופקת? איך אני יכולה להשלים את מה שחסר לי?

התכנים שאתם הולכים להיחשף אליהם מבוססים קודם כל על ניסיון החיים האישי שלי (מה שנקרא מדם ליבי), ועל אהבה אינסופית שלי לדבר הזה שנקרא טרנספורמציה.
מתוך כל שנות עבודתי כמאמנת, ופגישות עם מאות לקוחות שהיו במשבר, ועם כאלה שרצו להביא לחייהם התפתחות או שינוי,
צברתי ופיתחתי מיומנויות רבות ואני פה בכדי לשרת אתכם ולהעביר לכם את כל האסטרטגיות, הכלים, המיומנויות והתובנות החשובות שאותם זכיתי לקבל ולספוג מגדולי המטפלים והמנטורים בעולם.

חלק ניכר מעבודתי כמאמנת לאורך השנים היה לפתח מיומנות של שאילת שאלות שמאפשרת לאנשים לעצור ולחשוב, לרדת לעומק באופן שונה ממה שאנחנו רגילים. 
הרבה מאוד מהשאלות האלו אורזת ומונחות כאן לפניכם, ואני מתרגשת איתכם מהמסע שאותו בחרתם לעבור.

לירן כוהנר

היי, אני לירן כוהנר גיאור- או LIRANKO 

יזמית, יוצרת תוכן, משתפת פעולה עם מותגים מובילים בתחומי הלייפסטייל, משפיענית, והיום גם גאה להגיד- מאמנת. וזאת פעם ראשונה שאני עושה משהו שהוא רק שלי ואני מרגישה שהגעתי הביתה.

לחבר את כל העולמות שלי לתוך בית אחד זו הגשמת המציאות שלי.

אני רוצה לצעוק לעולם שתהליך האימון עבורי, הוא כזה שמחזיר אותי למצב הטבעי, שבו אני נזכרת בשאיפות שלי, ברצונות שלי. אני נושמת טוב יותר ומאפשרת לעצמי לבחור את החיים שאני באמת רוצה לחיות בכל. רגע. נתון. 

לחיות בעירנות. לחיות את החיים בעוצמה. באנרגיות גבוהות.

לחיות את המשמעות שלי. ומתוך רצון גדול שיוכלו לראות את הדברים דרכי, להאיר, לגעת,להיות אדם טוב יותר, מסופק יותר שנותן יותר ערך לסביבה שלו- אני פורצת עוד דרך.

ואני מזמינה אתכן, אתכם, לעוף איתי.

לעוף גבוה, רחוק, חופשי.

יעל קופילטו

מגיל מאוד מאוד צעיר עולם ההתפתחות האישית נכנס לחיי כשמעיין נכנסה לחיי. זה היה קצת לפני גיל 12. בחרתי בתחום מחדש בגיל 20 מיד עם שחרורי מצה”ל. משהו בלהיות צעד אחד לפני כולם (בגילי), בלהתעניין בהתפתחות שלי, בלצמוח ולגדול – מושך אותי. אחרי שעשיתי את קורס פריצות דרך (מחזור 2!) נפלה בחלקי הזכות ללוות את המחזורים הבאים וזה נתן לי סיפוק אדיר. להיות במרחב של אנשים ששמים את ההתפתחות האישית שלהם בראש סדר העדיפויות שלהם, באופן לא מודע (או שכן:)) ״מכריח״ גם אותך להתפתח. וזה כל כך סוחף.השיעור האהוב עליי בקורס פריצות דרך הוא חד משמעית “פירוק רגשי”. זה מדהים איך כל קורס מחדש אפשר לראות איך המשתתפים נכנסים לשיעור ואיך הם יוצאים ממנו. עבורי זה צמרמורת כל פעם מחדש.האמת, להיות חלק מהחברה הזו, שהיא בעצם חלק ממני, זו זכות לעשות טוב בעולם. להיות שותפה במסע ההתפתחות האישית של האנשים שמגיעים לקורסים זה לא פחות משליחות.אני כל כך שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות שותפה במסע ההתפתחות של אנשים אחרים.

bottom of page